Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
Ljkolj minket a Facebookon!

 
A honlap
 
Magazin
 
HorseLand
 
Extrk
 
A hnap szereplje

Bailey & Aztec

2013. augusztus

Ki legyen a kvetkez? rd meg itt!

 
Csevegjnk^^
 
FanArt
 
Jtkok
 

Titkok, rdekessgek
Titkok, rdekessgek : Vicces jelenetek

Vicces jelenetek

  2008.10.27. 13:21

Vicces dolgok is trtnnek m a Horselandben. Kukkants be, s kacagj velnk!


A 3. epizdban:

Miutn Molly segtett megmenteni Sarah lovt, Scarletet, s a tbbiek is megrkeztek a versenybl, sszelnek beszlgetni:

Sarah: - Higgytek el, fantasztikus volt ez a lny. Ksznm, Molly, klassz voltl.
Molly: - Sarah, te segtettl szembe nzni a flelmemmel. Gondolom mg prszor elfordul majd, hogy flni fogok valamitl, de legkzelebb mr tudom hogy kzdjem majd le.
Chloe: -Nos, nagyon meghat. Annyira, hogy mindjrt n is szembe nzek az egyik flelmemmel.
Molly: - , jl van.

Majd Chloe hirtelen elveszti az egyenlyt, s egyenesen beleesik az itatba.

Sarah: - J jra ilyen vidmnak ltni, Molly.
Molly: - H, Chloe, ettl fltl annyira?

 

A 8. epizdban:

Az epizd elejn az emberek keresik a pitt, Teeny megjelenik tiszta pits szjjal.
Shep krdezi:
- Nem lttad vletlenl a pitket?
- Nem Shep, tudod hogy n vagyok a  legrendesebb diszn Horseland-ben.
- Ha mgis valamit megtudsz, akkor szlj!
- Jl van, Shep.

A mese vgn:
- Shep lehet, hogy lttam a pitket. Lehet hogy meg is kstoltam, 1-et vagy 2 vagy 12. Shep olyan diszn voltam.
- Most mr jobban vagy?
- Igen, de valamitl mgjobban megknnyebblnk.
- s mi az?
Teeny egy nagyon nagyot bfgtt. :-)

 

A 9. epizdban:

Hangversenyt rendez Shep, Teeny s Angora. Teeny kezdi.

 

Shep megdcsri, hogy egsz j volt. Utna Shep kvetkezett.

Elnekelte a dalt. A dal utn 2 perccel kiszalad Sarah:

- Shep valami baj van, hallottam hogy vonytasz! Jah ltom mr jl vagy.
- Semmi gond Sarah, csak a becsletemet srtetted meg.
:-)



A 10. epizdban:

Mikor visszartek a zivatarbl, s mindenki megmeneklt, bent a hzban:

- Olyan vagyok mint egy csapzott macska-->Zoey
- Nem inkbb mint egy sztftt kelbimb-->Chloe
:-)

 

A 14. epizdban:

Alma talakul :)

 

Mg nincs hozzszls.
 
dvzllek!

Kszntelek Kedves Ltogat ezen a Horseland Lovasklub rajongi oldalon! Itt szinte mindent megtudhatsz errl a lovas rajzfilmsorozatrl, s mg rdekes extrk is vrnak Rd.

 
zenfal





 

A Horseland Lovasklub augusztustl jra lthat lesz a Minimax msorn!

 
Vettsek

Csak a minimaxon!

pntek (augusztus 16.) 17:55
szombat (augusztus 17.) 15:25
szombat (augusztus 17.) 17:55
vasrnap (augusztus 18.) 13:35
vasrnap (augusztus 18.) 15:25
vasrnap (augusztus 18.) 17:55
htf (augusztus 19.) 06:30
htf (augusztus 19.) 11:55
htf (augusztus 19.) 14:30
htf (augusztus 19.) 17:55

 
Chat

 

 
Affilite


Ha szeretnl cserlni, jelentkezz a csetben vagy a vendgknyvben!

 
Szmll
Induls: 2007-07-27
 

✨ Egy receptes gyûjtemény, ahol a lélek is helyet kapott – ismerd meg a „Megóvlak” címû írást!    *****    Hímes tojás, nyuszipár, téged vár a Mesetár! Kukkants be hozzánk!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168    *****    Nagyon ütõs volt a Nintendo Switch 2 Direct! Elemzést a látottakról pedig itt olvashatsz!    *****    Elkészítem születési horoszkópod és ajándék 3 éves elõrejelzésed. Utána szóban minden kérdésedet megbeszéljük! Kattints    *****    Könyves oldal - egy jó könyv, elrepít bárhová - Könyves oldal    *****    20 éve jelent meg a Nintendo DS! Emlékezzünk meg ról, hisz olyan sok szép perccel ajándékozott meg minket a játékaival!    *****    Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal